با اعلام مدیریت پذیرش بورس کالای ایران، ۳ کالای شمش فولادی، آهن اسفنجی و میلگرد فولادی متعلق به ۳ شرکت برای ورود به بازار اصلی با موفقیت پذیرش شدند.

پس از بررسی مستندات و مدارک مربوطه در جلسه سیصد و هفتاد و هفتمین کمیته عرضه، پذیرش کالاهایی از جمله شمش فولادی، آهن اسفنجی و میلگرد فولادی متعلق به 3 شرکت برای ورود به بازار اصلی بورس کالای ایران در تاریخ 5 اردیبهشت به تصویب رسید.

با تأیید مستندات و مدارک مربوطه، شمش فولادی تولیدی شرکت فولادسازی و نورد غدیر، آهن اسفنجی مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق و میلگرد فولادی شرکت نورد میلگرد کاسپین، به بازار اصلی بورس کالا پذیرفته شدند.

همچنین مدیریت پذیرش بورس کالای ایران از پذیرش 3 کالای کنسانتره روی، روغن سنگین پایه قطرانی و نخ فیلامنتی پلی استر متعلق به 3 شرکت در بازار فرعی بورس کالا خبر داد.

تاریخ پذیرش بورس کالاهای نام برده شده در سیصد و هفتاد و هفتمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ 5 اردیبهشت به تصویب رسید؛ در نتیجه 20 هزار تن کنسانتره روی شرکت فرآوری مواد معدنی کانی پروران زنگان و 15 هزار تن روغن سنگین پایه قطرانی شرکت فن آوران نفت آمیتیس برای ورود به بازار فرعی بورس کالا پذیرش شدند.

افزون بر این، 2 هزار و 200 تن نخ فیلامنتی پلی استر نیز توسط شرکت تولیدی قیام نخ جهت عرضه در بازار فرعی آماده می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
راد فولاد رستاک
برای ارسال پیام کلیک کنید